Úvod > Články

Články a novinky

CESTOVATELSKÁ SOUTĚŽ INTERPHONE

CESTOVATELSKÁ SOUTĚŽ INTERPHONE

Po delší době jsme se vrátili s oblíbenou cestovatelskou soutěží. Oproti minulým ročníkům jsme trochu změnili formát soutěže. Hlavní změna spočívá v tom, že jsem se přesunuli na Facebook a hlasovat o výherci bude široká veřejnost. Nyní se tedy otevírá prostor kreativitě a vtipu.

 
Interphone Tour jako vítěz testu!

Interphone Tour jako vítěz testu!

Vítězem nezávislého testu italského motoristického magazínu Motociclismo se stal intercom TOUR od značky Cellularline Interphone. Italský motoristický časopis Motociclismo provedl nezávislý test intercomů velkých značek.

 
Voděodolná pouzdra v novém designu

Voděodolná pouzdra v novém designu

Jízda v nepříznivých podmínkách? Není problém. Vyzkoušejte voděodolná pouzdra ve zcela novém designu.

 

 
Motosalon 2017

Motosalon 2017

Musíme říct, že to tedy bylo opět něco! Motorky, holky, známé osobnosti, ale hlavně spousta novinek od značky Cellularline Interphone.

 
Jaký intercom je pro Vás ten pravý?

Jaký intercom je pro Vás ten pravý?

Vybíráte intercom a nevíte si rady?  Rádi Vám poradíme, na co se při výběru zaměřit, aby jste byli se zařízením spokojeni a mohli si naplno užívat radost z jízdy.

 
EICMA 2016 novinka SMiPhone7

EICMA 2016 novinka SMiPhone7

Kompaktní, voděodolné pouzdro do etrémních podmínek

Pouzdro CellularLine Interphone bylo navrženo tak, aby dokonale ochránilo Váš přístroj před deštěm, sněhem, nárazy nebo prachem.

 
Motoemotion 2016

Motoemotion 2016

Emoce * Kreativita * Umění * Harmonie * Přátelství

Pět slov, která vystihují Motoemotion. Jejich podstatu si přejeme potkat a zároveň ji nabídnout všem, kteří přijedou první červnový víkend do Dubé.

 
Motosalon 2016

Motosalon 2016

3. - 6.3. 2016 vám na výstavišti v Brně v Pavilonu „P“ představíme mimo jiné novou modelovou řadu komunikátorů Interphone, akční kamery NILOX a mechanickou ochranu s elektronickou signalizací i-CLOSE.

 
Nové www stránky

Nové www stránky

Vážení návštěvníci. Spustili jsme pro vás nové webové stránky. Naším cílem bylo vytvořit přehlednejší a uživatelsky příjemnější web, na kterém najdete všechny potřebné informace týkající se produktů Interphone.

 
Technické názvosloví

Technické názvosloví

Mnoho produktů se pyšní slovem "dust & waterproof", ale to ještě neznamená, že skutečně odolné jsou a do jaké míry odolají prachu i vodě. Armáda a bezpečnostní složky, ale potřebují mít jistotu, že produkty, které používají je v nouzi nezradí, proto vyžadují certifikace. Produkty CellularLine Interphone takové záruky spolehlivosti mají - certifikaci IP67

 

1 2 Další

 
 
 

Facebook YouTube

Copyright 2021 - RECALL s.r.o., All right reserved.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte včas informováni o všech novinkách a připravovaných akcích.

Přihlásit