Úvod > Články > Motosalon 2017

Motosalon 2017

Musíme říct, že to tedy bylo opět něco! Motorky, holky, známé osobnosti, ale hlavně spousta novinek od značky Cellularline Interphone.

 
Motosalon 2017

Ani letos jsme nechyběli na Motosalonu, který se po roce konal znovu v Praze v Letňanech – v areálu PVA EXPO PRAHA. Vidět jste mohli nejenom novou řadu produktů Urban, Sport a Tour, ale také nový koncept „Sbal se na cesty“, který obsahuje spoustu důležitých věcí pro všechny cestovatele nejen na motorce. Zeptat jste se nás mohli na všechny zajímavosti a podrobnosti o interkomech a hlavně je i prakticky vyzkoušet. Na stánku jsme měli několik odborníků, kteří byli připraveni odpovídat na všechny Vaše dotazy. Podle návštěvnosti, kterou jsme za celé 4 dny na stánku měli, soudíme, že nemusíme mít o značku Interphone do budoucna žádné obavy :-)  

 

 

 

    

Svojí návštěvou nás poctil i Jakub Kornfeil

 

MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a za podpory Sdružení automobilového průmyslu (AIA).Dle dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh MOTOSALON střídavě koná v Brně a Praze. Osmý ročník veletrhu MOTOSALON se tak po roční pauze opět uskutečnil v areálu PVA EXPO Praha. Veletrh předvedl reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabídl návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů.

 

                                                     

další článek

 
 
 

Facebook YouTube

Copyright 2021 - RECALL s.r.o., All right reserved.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte včas informováni o všech novinkách a připravovaných akcích.

Přihlásit