Úvod > Články > Jaký intercom je pro Vás ten pravý?

Jaký intercom je pro Vás ten pravý?

Vybíráte intercom a nevíte si rady?  Rádi Vám poradíme, na co se při výběru zaměřit, aby jste byli se zařízením spokojeni a mohli si naplno užívat radost z jízdy.

 
Jaký intercom je pro Vás ten pravý?

Jaký intercom je pro Vás ten pravý ? 

Pokud nemáte ještě s tímto zřízením žádné zkušenosti, je potřeba si zodpovědět několik základních otázek. Jezdím na motorce nejraději sám, se spolujezdcem nebo s partou kamarádů ? Mám rád jednodenní projíždky a nebo jezdím na dlouhé tracky divokou přírodou ?

Pokud jezdíte na motorce sami a sháníte tak intercom pouze za účelem přijímání hovorů, pouštění hudby, rádia nebo navigace, nemusíte vzdálenost vůběc řešit. Pro Vás je ideální volbou Interphone Urban v single provedení. Spojení s telefonem je velmi jednoduché, navíc můžete intercom ovládat i přes mobilní aplikaci. Baterie Vám vydrží až na 12 hodin. Bát se nemusíte ani kompatibility s helmou, Interphone pasuje jednoduše se všemi.

Máte rádi vyjíždky se spolujezdcem ? Ani pro Vás se toho z pohledu dosahu příliš nemění. Interphone Urban má totiž dosah až 100 m. Pokud za Vámi tedy spolujezdec neběží v delší vzdálenosti :-) , je pro Vás naprosto dostatečný stejný model. Zde je jen výhodnější volit rovnou Interphone Urban v twin provedení pro oba uživatele.

Vyrážíte na motorku s partou kamarádů ? Tady už je potřeba počítat s tím, že se bude vdálenost mezi účastníky hovoru prodlužovat. Můžeme tak doporučit dva modely Sport a Tour. Interphone Sport je o něco nižší model, který ale naprosto splňuje komunikaci mezi 4 motorkami. Ptáte se jen čtyřmi ? Reálně je možné připojit mnohem více uživatelů, značka Interphone ale neslibuje nic, co 100% nefunguje. S narůstajícím počtem spárovaných zařízení se mohou některé funkce narušovat a není tak s naprostou jistotou zaručena bezproblémová komunikace. Dosah modelu sport je 1 km a výdrž baterie v plném provozu 15 hodin. Samozřejmostí je také automatické znovunavázání ztraceného spojení a všechny další funkce, které nabízel již model Urban.

Interphone Tour splňuje ty největší nároky na vzdálenost motorkářů, výdrž baterie a rychlost nabíjení. Dosah modelu Tour je až 1,5 km, přičemž se dá mezi více uživateli přemostit třeba až na 2,5 km. Výdrž baterie je minimálně 20 hodin. Reálně však vydrží 2-3 dny cca 8 hodinové komunikace denně. Velkou výhodou je turbo nabíjení, při kterém máte za 40 minut opět intercom plně nabitý. Konferenční hovory jsou opět jako u modelu Sport možné i mezi čtyřmi uživateli. A opět je zde spousta dalších funkcí jako u předcházejících dvou modelů.

Teď už je tedy asi všem jasné, že při výběru intercomu je zásadní vzdálenost, na kterou chcete s ostatními komunikovat, výdrž baterie a kompatibilita s helmami či jinými zařízeními.

Podrobné infromace o jednotlivých modelech Urban, Sport a Tour najdete v přehledné tabulce níže.

 

další článek

 
 
 

Facebook YouTube

Copyright 2021 - RECALL s.r.o., All right reserved.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte včas informováni o všech novinkách a připravovaných akcích.

Přihlásit