Úvod > Články > CESTOVATELSKÁ SOUTĚŽ INTERPHONE

CESTOVATELSKÁ SOUTĚŽ INTERPHONE

Po delší době jsme se vrátili s oblíbenou cestovatelskou soutěží. Oproti minulým ročníkům jsme trochu změnili formát soutěže. Hlavní změna spočívá v tom, že jsem se přesunuli na Facebook a hlasovat o výherci bude široká veřejnost. Nyní se tedy otevírá prostor kreativitě a vtipu.

 
CESTOVATELSKÁ SOUTĚŽ INTERPHONE

Další výraznou změnou je načasování výher. Zatímco v minulosti jste čekali na konec sezony a vylosování, letos můžete na výhru dosáhnot prakticky několikrát za sezonu. Na české a slovenské pozice můžete totiž vyhrát novinku INTERPHONE AVANT každý měsíc. K pravidelným pozicím budou zveřejněny ”bonusové pozice, které jsou v rámci Evropy a na ty budete mít více času, resp. do konce září. Výhry k bonusovým pozicím se dozvíte při zveřejnění bonusových pozic.

Pravidla soutěže:

1) Navštívíte místo, které bude zveřejněno a pořídíte zde fotografii, nebo krátké video s motorkou, tříkolkou, čtyřkolkou.

2) Pošlete nám do zprávy, následně foto zkotrolujeme a zveřejníme.

3) Výhrává příspěvek, který dostane do konečného data nejvíce lajků.

4) Pokud nebude možné pořídti foto/video s motorkou, tříkolkou, čtyřkolkou, bude stačit foto v oblečení na motorku.

5) Výhra je vždy udělována za příspěvek bez ohledu na to, kolik je na fotografii lidí, případně zvířat, nafukovacích pan, otroků, nebo robotů.

UPOZORNĚNÍ: foto/videa, která budou smrdět průšvihem, nebo budou nějak přes čáru (urážení kohokoliv) nebudou zveřejněna.  To neznamená, že se jim nezasmějeme, ale nechceme v této nevyzpytatelně korektní době skončit v teplákách :) a FB by to stejně zkrouhnul...

další článek

 
 
 

Facebook YouTube

Copyright 2021 - RECALL s.r.o., All right reserved.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte včas informováni o všech novinkách a připravovaných akcích.

Přihlásit